AGAPORNIS OPALIN - inzerce, prodej -

Prodám první hnízda agapornisů růžohrdlých v opalínové mutaci. K dispozici jsou violety, tyrkys, aqua, tyrkys pallid , aqua pallid, tyrkysová.... nabízím odchovy agapornis fischeri mutace zelená a...

agapornis -

Prodám letošní kroužkované agapornise růžohrdlé a škraboškové. Cena. Prodam Agapornis Ruzovohrdly Lutino350 Kremovy 350 Tyto Barvy Maji Krouzek Zeleny280 Modry 300 Opalin Zeleny 350 Fischer Zeleny 300 Sedy 350 Fialovy400 Skraboch Zeleny300 U.

Agapornis rúžovohrdlý,Papoušíček šedokřídlý,Andulky...

Agapornis rúzné mutace,opalíny a štěpáky.šedokřídlý různé mutace.Andulky různé mutace.

Agapornis ružovohrdlý - určenie mutacie -

Dobrý den, poradil by mi někdo prosím o jakou mutaci se jedná u těchto mláďat? A případně v jaké ceně se pohybují? Děkuji.

Kladno co povezete -

Andulky 100-150, výstavky 300-400, korely 250- 350, albino 600, zebra 50-100, kanáry 200-300, rozely 500-800, kakariky 300, zpěváky 180-400, guldy 400-600, ag.ružovohrdly200, pasovniky, diamantky, rakosaky, belolici, aymary, holoubky.

Zooshop U Nelinky - Agapornis růžovohrdlý

Agapornis růžohrdlý patří k často chovaným papouškům a kromě přírodního zbarvení existuje mnoho barevných odchylek a mutací. Jeho. U agapornisů růžohrdlých je známá jejich "manželská" věrnost, stejně jako u celého rodu. Proto

iFAUNA: Největší chovatelský web v ČR -

rozely pestré v mutacích, penanty v mutacích ( modrá straka, modrá skořicová straka, oranž straka, ), alex. čínské. mmirek napsal(a): Co povezete, mohu vzít Amazonka černoteneného, papouška senegalského, agapornise fišeri.

Vítejte na tomto...ptactva - Agapornis růžovohrdlý

V současnosti chovám jen 1 páry mutace opalino pallid a 2lutino opalino prozatím bez určeni pohlaví. Jak jsem se zmiňoval, jsou chováni ve společnosti škraboškových. Jinak co se týče krmení, tak u všech agapornisů krmím a zimuji.

Agapornisové - inzerce papoušků Agapornis škraboškový...

Agapornisové, inzerce papoušků Agapornis škraboškový, Agapornis fisheri i Agapornis růžohrdlý Prodám ručně dokrmené agapornise. Agapornis Fischeri - zelená mutace. predam parik agapornis ružovohrdly. Dokrmený

Vítejte na tomto...Fotoalbum - agapornis ružovohrdlý

Agapornis růžovohrdlý Zebřičky. lutino x pallid. mladi 2012 mutace předevšim kremino

AGAPORNIS RUZOVOHRDLY - inzerce, prodej -

Prodám samce agapornise růžovohrdlého. Cena: 350,-Kč Tel. 774 839 273. Agapornis rúzné mutace,opalíny a štěpáky.šedokřídlý různé mutace.Andulky různé mutace.

sexi ženy znásilnění sex a erotika povídky a texty budeš se fotit nahá? youtube